Асортимент профільних систем WDS


WDS 5s

Висока якість із ціновою перевагою
Якщо Ви бажаєте придбати якісні вікна та двері за доступною ціною, тоді профільна система WDS 5s – ідеальний вибір для вас. Віконна система WDS 5s розроблена для людей, які віддають перевагу простоті класичного вікна. Вікна WDS 5s зручні в експлуатації та не потребують додаткового догляду. Підходять для установки в різних приміщеннях і виглядають незвичайно та стильно у ламінації під дерево.

 • 


WDS 6s

Система WDS 6s була створена як оптимальне рішення у сегменті п'ятикамерних систем за доступною ціною. Вікна цієї системи забезпечують істотне зниження витрат на скління при великому будівництві, особливо при реалізації масштабних проектів.

 • 


WDS 7s

Енергоефективність та шумоізоляція лежать в основі розробки системи WDS 7 SERIES. Виробнику вдалося створити ідеальну конструкцію для збереження тепла та комфорту в будинку. Завдяки тому, що система WDS 7 SERIES спроектована за формулою 70\40\6, з новим вікном ви отримаєте теплоізоляцію вищого рівня та надійний захист від промерзань.

 • 


WDS 8s

Створена для чудової теплоізоляції та комфорту вашого будинку
Вікна та двері, виготовлені з профілю WDS 8 SERIES, забезпечують чудову теплоізоляцію для збереження комфорту у вашому будинку за будь-якої погоди. Ця система була спроектована насамперед для енергозбереження. Вікна WDS 8 SERIES зберігають у 2,5 рази більше тепла в порівнянні з вікнами з трьохкамерного профілю у стандартній комплектації, завдяки чому в будинку взимку тепло, а влітку – прохолодно.

  • 


Виробник профілю - ТОВ "Міропласт", м.Дніпро