Хто ми?

Фабрика комфорту – це висока якість конструкцій та матеріалів для дому, європейські стандарти виробництва та злагоджена робота команди професіоналів, яка понад 15 років успішно функціонує на українському ринку продажу.

Ми точно знаємо, як важливо любити місце, в якому знаходишся більшу частину свого часу! Саме тому мета нашої роботи полягає у якісному облаштуванні вашого приміщення, для забезпечення комфорту та затишку в ньому!

Ремонт – це завжди величезна відповідальність та чималі витрати. Фабрика комфорту полегшує цей нелегкий процес, беручи весь удар на себе. Своїм клієнтам ми надаємо кращий будівельний товар, і не менш якісні послуги з будівництва та ремонту.

Чим саме ми займаємось? 

З 2007 року Фабрика комфорту значно розширила спектр своїх послуг: сьогодні ми пропонуємо вам придбати не тільки двері та вікна, але й інші важливі елементи інтер'єру:

  • Віконні ґрати.

  • Захисні ролети.

  • Тканинні рол-штори та металеві жалюзі.

Окрім продажу конструкцій та матеріалів, ми допоможемо з монтажем, укладанням підлоги та встановленням натяжних стель. Наші працівники виконують повний цикл ремонтних робіт, тим самим спрощуючи процес «перевтілення» будь-якої будівлі. Старт роботи відбувається відразу після узгодження всіх деталей обох сторін.

Як замовити від нас товар або послугу? 

Користуючись сучасними можливостями, ми вирішили розширюватися, запустивши свій власний інтернет-магазин! Тепер ви можете придбати наш товар не тільки в Дніпрі – пропонуємо лише у кілька натискань вибрати та оформити покупку на нашому сайті! Там представлено багато позицій товару, а також доступні спеціальні послуги з ремонту та будівництва, які ви можете замовити через наших консультантів!

Фабрика комфорту – це широкий будівельний світ, для якого не існує неможливих завдань! Наша команда професіоналів береться за роботу різного рівня складності і, у будь-якому випадку, досягає приголомшливих результатів! Ми пропонуємо вигідні умови замовлення: розстрочка без % на певні види товару, а також зручну та швидку доставку. Вся наша команда намагається підібрати оптимальне рішення за вашими запитами: чи це стосується ціни, пошуку виробу конкретної фірми або ж прискореного виготовлення конкретної конструкції. Надійність та професіоналізм - наші головні козирі, що привертають увагу всіх бажаючих жити красиво і зручно!

Наша компанія гарантує вам відмінний сервіс, високу якість товару та доступність для абсолютно кожного покупця! Тому що Фабрика комфорту – це комфорт у всіх його проявах! Не сумнівайтеся: ми точно створимо для вас бажаний затишок